Martyna Ochocka

Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie. Odbywała staż w wielu lecznicach w Polsce i za granicą – między innymi w Klinice Weterynaryjnej AAVET w Pradze oraz na Uniwersytecie w Glasgow. Uczestniczka podyplomowych europejskich szkoleń –  European School for Advanced Veterinary Studies w zakresie kardiologii i ultrasonografii oraz  licznych warsztatów i konferencji w Polsce.

 

Z Vetcardia związana jest już od kilku lat. W lecznicy wykonuje badania z zakresu kardiologii, pulmonologii, w tym RTG i USG klatki piersiowej oraz ultrasonografii jamy brzusznej. Przez kilka lat pracowała również ze zwierzętami egzotycznymi, dzięki temu doświadczeniu wykonuje badania echokardiograficzne oraz USG klatki piersiowej także tym najmniejszym stworzeniom jak szczury, świnki morskie, szynszyle, fretki, króliki, chomiki czy myszy.

 

Prywatnie ciekawa nowych doznań kulinarnych i odkrywania różnych zakątków świata.  Fanatyk kawy. Od najmłodszych lat związana ze sportem –  zaczynając od piłki nożnej poprzez siatkówkę w klubie sportowym a obecnie bieganiem.  Jej  pomysł na wolny wieczór to dobry koncert, zwłaszcza w rytmie hip hopu czy soulu. Jeśli spotkacie ją „na mieście”, to pewnie ze słuchawkami na uszach.